Apartmány                   Fotogalerie                   Pivní bar

RezervaceApartmány

Naše apartmány jsou ideální pro skupiny! Užijte si pohodlí a styl našich největších pokojů s úchvatným výhledem na Prahu, ve kterých se vyspí až 3 osoby. V apartmánu se nachází velká manželská postel a rozkládací sedačka.

Postele
Manželská postel velikosti Queen

Obsazenost
1  až 3  hosté


Rezervujte nyní a získejte Drink na uvítanou

Nejnižší cena online


Apartmán Executive City View

Z tohoto apartmánu je úchvatný výhled na Národní muzeum a celé centrum města. Apartmány jsou plně zařízené pro delší, nebo romantické pobyty a jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.
Apartmán Superior City View

"Apartmány s krásným výhledem na centrum Prahy. Plně zařízené pro delší, nebo romantické pobyty a jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.


Apartmán

Plně zařízené a používané pro delší, nebo romantické pobyty. Jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.PIVNÍ   BAR

Objevte pivní bar HAKOVNA, který se nachází v přízemí hotelu Luma Terra! Každý den vám nabídneme 12 druhů čerstvého čepovaného piva z místního pivovaru. Jsme tu pro vás každý den v týdnu kromě neděle.Snídaňový buffet

Hosté, kteří se u nás ubytují, si mohou za poplatek dokoupit bohatou snídani formou bufetu.

Příjezd
Odjezd