O nás

V roce 2017 začala Luma Terra jako jednoduchý projekt hostelu se 150 lůžky. Netušili jsme, že náš koncept pro Luma Terra bude mnohem více.
Věděli jsme, že Praze chybí klíčová pohostinská služba, která by dodržovala naše cíle udržitelnosti a zároveň poskytovala komfort v designovém hostelu s důrazem na obohacení komunity hostů. Luma Terra by měla sloužit jako inspirace pro udržitelný životní styl, propojující městský život s lidmi a přírodou. Více o našem závazku se dozvíte zde.


Luma Terra si klade za cíl vytvořit nezapomenutelný zážitek, stejně jako pocit sounáležitosti a společenství s každým pobytem, a to v kombinaci pohostinnosti a zábavy. Naše akce jsou speciálně přizpůsobeny pro cestovatele, kteří chtějí během svého pobytu v Praze prozkoumat a zažít místní kulturu.
Luma Terra je oázou pro cestovatele, která se nachází na křižovatce rušné hlavní ulice a centra Prahy, zhruba 400 m od Národního muzea. Náš hostel se nachází v jedné z nejdostupnějších částí města. Cestovatelé, kteří doufají, že prozkoumají Prahu pěšky, budou milovat skutečnost, že jsme jen 2 minuty od  stanice metra I.P.  Pavlova a 5 minut od Václavského náměstí. Batůžkáři cestující Evropou vlakem vězte, že jsme jen 10 minut pěšky od  železniční stanice    Hlavní nádraží.

Příjezd
Odjezd