Apartmány

Naše apartmány jsou ideální pro skupiny! Užijte si pohodlí a styl našich největších pokojů s úchvatným výhledem na Prahu, ve kterých se vyspí až 3 osoby. V apartmánu se nachází  velká manželská postel a rozkládací sedačka.

Postele
Manželská postel velikosti Queen

Obsazenost
1  až 3  hosté


Apartmán Executive City View

Z tohoto apartmánu je úchvatný výhled na Národní muzeum a celé centrum města. Apartmány jsou plně zařízené pro delší, nebo romantické pobyty a jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.
Apartmán Superior City View

"Apartmány s krásným výhledem na centrum Prahy. Plně zařízené pro delší, nebo romantické pobyty a jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.


Apartmány

Plně zařízené a používané pro delší, nebo romantické pobyty. Jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.
Darujte  poukaz jako dárek

Můžete si zakoupit dárkovou kartu Luma Terra™ pro své blízké a zahrnout je tak zážitky z nejkrásnější města na světě!Příjezd
Odjezd