Apartmány

Naše apartmány jsou ideální pro individuální cestující též jako pro rodiny s dětmi! Užijte si pohodlí a styl našich největších pokojů s úchvatným výhledem na Prahu, ve kterých se vyspí až 3 osoby. V apartmánu se nachází  velká manželská postel a rozkládací sedačka.
Kategorie apartmánů: ****
Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, chytrou televizí, pracovním stolem a pohodlnými designovými židlemi a křesly.
V obývacím pokoje je k dispozici plně vybavená kuchyně, se spotřebiči i s nádobím, příbory, hrníčky a skleničkami.
Sprchové kouty a WC, ve všech koupelnách fény k Vaší dispozici.
Vysokorychlostní bezplatné připojení na Wifi ve všech prostorách je samozřejmostí..
Ekologii a udržitelnost bereme naprosto vážně a proto na splachování všech našich toalet používáme dešťovou vodu a vodu z  vlastní studny !

Postele
Manželská postel velikosti Queen

Obsazenost
1  až 3  hosté


Apartmán Executive City View

Z tohoto apartmánu je úchvatný výhled na Národní muzeum a celé centrum města. Apartmány jsou plně zařízené pro delší, nebo romantické pobyty a jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.
Apartmán Superior City View

"Apartmány s krásným výhledem na centrum Prahy. Plně zařízené pro delší, nebo romantické pobyty a jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.


Apartmány

Plně zařízené a používané pro delší, nebo romantické pobyty. Jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi. Plně vybavená kuchyň, fén, žehlící souprava, plochá smart TV s připojením na internet s Netflixem, široká nabídka TV programů, rozkládací pohovka, zvukotěsné dveře.
Darujte  poukaz jako dárek

Můžete si zakoupit dárkovou kartu Luma Terra™ pro své blízké a zahrnout je tak zážitky z nejkrásnější města na světě!Příjezd
Odjezd